Kategoriler
Kombi

Adana Altus Kombi Servisi

Adana Altus Kombi Teknik Servisi ve Yedek Parça Satışı

Adana Altus Kombi Servisi


Adana Altus Kombi Servisi
, uzun bir süredir bölge halkına hizmet veren firmalardan olup, bu alanda kendi bünyesinde oldukça başarılı işlere imza atmış bir firmadır. Bölgede önde gelen firmalardan olmamızın asıl nedeni de budur. Adana’da malum bu işle uğraşan bir çok firma bulunmakta ancak içlerinde bir çoğu maalesef ki işlerinde disiplin olmayan ve müşterisini sürekli mağdur eden firmalardır. Bizlere re bu konuda bir çok şikayet gelmiştir. Adana Altus Kombi Servisi olarak Bizler, gelen müşterilerimizin en çok ihtiyaç duyduğu şey güvendir ve bunu da bizde görerek bizimle çalışmaya karar verirler.


Tecrübeli Teknik Tersonel


Adana Altus Kombi Servisi, şunu da belirtim ki sadece Altus marka değil, akınıza gelebilecek tüm markalar için sizlere hizmet vermektedir. Bundan dolayı hangi marka olursa olsun bizlerden destek alabilirsiniz. Bununla birlikte ocak ve fırınlarınız ile ilgili arıza bildirimlerini de bize yapabilir ve bu konuda da bizden yardım alabilirsiniz. Tecrübeli ve işini severek yapan teknik personelimiz, sizlere en kısa sürede yardımcı olacak ve adeta seferber olacaktır. Adana Altus Kombi , Ocak ve Fırın Servisi olmamızın gerektirdiği şekilde hareket eder ve sizlere en doğru hizmeti en kısa sürede ulaştırmak için çaba sarf ederiz.
Hızlı Servis
Adana Altus Kombi Servisi firmamız sizlere hizmetlerini götürürken bunu da aynı zamanda hızlı ve seri bir şekilde yapmayı amaçlamaktadır. Bu sayede hem sizlerin, hem de bizlerin değerli zamanı boşa harcanmamış olacaktır. Yasam konforunuzu oldukça olumsuz yönde etkileyen bu arıza durumları bir an önce gidermek ve sizleri rahatınıza kavuşturmak bizlerin ilk hedefidir. Bazı firmalar gibi cihazlarınızı alıp atölyeye götürüp, henüz parçasını bulamadık deyip sizleri günlerce bekletmek hiç Adana Altus Kombi Servisi olarak hiç adetimiz değildir.


Orijinal Yedek Parça


Adana Altus Kombi Servisi olarak yedek parça konusunda oldukça hızlı yol kat etmiş durumda olduğumuzu öncelikle belirtmek isteriz. Bu iş amaçlı iyi bir yatırım yaptık ve bunun da meyvelerini siz değerli müşterilerimizin bizi tercih etmesi sayesinde yemeyi umut etmekteyiz. Evet cihazlarınızın, ocak, fırın ve kombi fark etmeksizin yani ilgi alanımıza giren tüm cihazlarınız için orijinal yedek parça kullanmaktayız. Bunun yanında değiştirdiğimiz her parçaya 1 yıl boyunca garanti veriyoruz. Buna işçilik te dahil olmak üzere garanti hizmetimiz her zaman devam etmektedir. Aşağıda yazmış olduğumuz iletişim numarası adres ve web sitemiz vasıtası ile bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.


Mahfesığmaz Mah. 79053 sk. Demir Apt Altı, 01100
Çukurova/Adana
(0322) 432 33 80