Kategoriler
Kombi

Adana Auer Kombi Servisi

Adana Auer Kombi Servisi Kombi Yedek parça Satışı

Adana Auer Kombi Servisi

Kombi cihazları doğalgazın hayatımıza girmesi ile beraber artık evlerde ve ya is yerlerinde değişmez eşyalardan biri haline gelmiştir. Bununla birlikte markadan markaya kalitesi de değişmektedir. Hermetik, bacalı ve yoğuşmalı olarak değişik şekillerde imal edilmektedir.

Tercih yine sizindir ancak bir Adana Auer Kombi Servisi olarak müşterilerimize sürekli yoğuşmalı kombiler tercih etmelerini önermekteyiz. Çünkü bakım olarak daha az bakım ihtiyacı duyulmaktadır. Ancak petekler rutin bir şekilde temizlenmesi gerekir. Bakımı yapılmayan ve tesisatı kirli olan ısıtma sistemlerinde performans oldukça düşüktür. Düşük performans ta daha az ısı ve daha fazla maliyet olarak sizlere geri dönecektir. 

Isıtma Sektörünün Bölgede En İyisiyiz

Adana Auer Kombi Servisi firması olarak, sizlerin kombi servisliğini yapmakta ve bunu da oldukça kaliteli bir servis hizmetiyle sizlere sunmaktayız. Personelimiz özenle seçtiğimiz ve tecrübeli bireylerden oluşmaktadır. Tam anlamıyla “işinin ehli” diyebileceğimiz bir personel yapısına sahip olduğumuzu belirtmek isteriz. Bundan dolayı da müşteri memnuniyetine önem veren aslında tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yürüten bir firma olduğumuzu da belirtmek isteriz. Isıtma sektöründe sadece kombi olarak değil ısıtmayı sağlayan aklınıza gelebilecek tüm cihazlarınızın da tamir, bakım ve montaj işlemlerini yürütmekte olan firmayız. Adana Auer Kombi Servisi firmamız bununla birlikte bunların yedek parçalarının satışını da yapan bir firmadır.

Hizmet Verdiğimiz Markalar

Adana Auer Kombi Servisi firması olarak Arçelik , Beko, Bosch, Demirdöküm, Baymak, Ariston,  Viessman, Buderus, Vaillant, , ECA, AUER, Alarko, Vestel, Altus, , Ferroli, Protherm, , Süsler,  Kiturami, Royal, Airfel markaları da dahil olmak üzere aslında tüm markaların servis hizmetini siz değerli müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyarız. Semaverler, çay kazanları, su ısıtıcısı, fırın ve ocak tamiri de yapan firmamız, yine bunların yedek parçalarının da hem toptan hem perakende satışını da yapmaktadır. Dış ortam sensörü, kazanların yedek parçalarının temini, rezistanslar da yedek parça olarak satışını yaptığımız yedek parçalardır. Yine elektrikli kombiler de bizim ilgi alanımıza girer ve bunların da rezistanslar firmamızda bulunmaktadır. Yedek parça satısı yapan firmamızın sizlere önerisi de yedek parçanın orijinali ile değişim yapılmalıdır. Diğer türlü bir durumda ise bu sizlere olumsuz geri dönüş olabilir. Bu da yedek parçanın diğer parçalara zarar vermesi ve cihazın eski performansını yakalayamamasıdır.

 Kombi Bakımı ve Petek Temizliği

Adana Auer Kombi Servisi olarak bizleri arayan ve hizmet almak isteyen hiç bir müşterimizi mağdur etmedik ve bunun için de her zaman cana sarf etmekteyiz. Bunun için de personellerimiz her zaman dikkatli ve profesyonel bir şekilde çalışmalar yürütmektedir.  Kombi bakımı ve petek temizliği firmamız tarafından özenle yapılmakta ve oldukça uygun bir fiyat tarifesiyle bu hizmet te sizlere sunulmaktadır. Yapmanız gereken tek şey bizleri aşağıdaki iletişim numarasından aramaktır. 

Mahfesığmaz Mah. 79053 sk. Demir Apt Altı, 01100

Çukurova/Adana

(0322) 432 33 80 https://g.co/kgs/Nvnemi