Kategoriler
Kombi

Buderus Kombi Servisi

Buderus Kombi Servisi

Adana Buderus Kombi Servisi

Adana buderus kombi servisi Buderus yedek parça satışı
Adana Buderus Kombi Servisi Yedek Parça

Adana Buderus Kombi Servisi, kombileriniz üzerinde meydana gelen bütün arıza durumlarına müdahalede bulunarak kalıcı çözümler ortaya çıkarmaktadır. Buderus servis tüketici sorunlarında ise her zaman gereken desteği en doğru ve en iyi şekilde sunmaktadır. Buderus markalı kombilerinizin modeli her ne olursa olsun gerekli olan hizmet sunumlarımız mevcuttur. Bizleri aradığınız sürece yaşadığınız bütün problemlerin çözümüne ulaşabilirsiniz. Ayrıca beklemiş olduğunuz hizmeti de alarak memnuniyetinizi yaşayabilirsiniz. Siz değerli tüketicilerimize özel olarak hizmetlerimiz günün her saatinde sizlerin hizmetine sunulmaktadır. En iyi hizmeti alabilmek için firmamız ile gün boyunca iletişimde kalabilirsiniz. Sizlere yardımcı olabilecek hizmetlerin sunulması her zaman amaçlarımızın en başında gelmektedir.

Adana Buderus Servisi

Buderus markalı bütün model kombilerde meydana gelebilen bazı sorunlar bulunmaktadır. Bu sorunlar ise aşağıdaki şekildeki gibidir:

  • Ateşleme yapmama, su akıntısı, sıcak su,
  • Peteklerin çalışmaması, ses yapma, kendiliğinden çalışma,
  • Basınçta azalma, basınçta düşme, peteklerin az ısınması.

Bu tarz önemli arızalarda net bir sonuç çıkarabilmenin garantisini vererek huzurlarınıza genel merkez üzerinden bağımsız olarak özel servis olarak çıkıyoruz.

Adana Buderus markalı kombileriniz üzerinde oluşan bütün arıza durumları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca aklınıza takılan herhangi bir sorunun yanıtın alabilmek için de çağrı merkezimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezi ekibimiz ise Buderus markalı kombiler hakkında gerekli bütün eğitimi almıştır. Bundan dolayı bütün sorularınıza cevap vererek yaşadığınız bütün sorunların olası nedenlerini ve ayrıca çözüm seçeneklerini de sizlere sunacaktır.

Arızalarda Buderus Servisi Çağırmadan Yapılacaklar

Buderus markalı kombiniz arızalandığı zaman sebeplerini öğrenmeden önce yapılması gereken bazı şeyleri bilmeniz gerekmektedir. Her bir arıza halinde olmasa da bazı meydana gelen arızalarda sizler kullanıcı olarak yapabileceğiniz bazı uygulamaları bilmelisiniz. Arızalarda doğrudan Adana Buderus servisini çağırmanıza gerek yoktur. Servis gelmeden önce sizlere sunacak olduğumuz bu yöntemleri uygulayın. Uygulayacağınız bu yöntemler sizlerin belki de bütün servis ihtiyacınızı yerine getirecektir. Böylece servis ihtiyacına gerek duyulmadan işlemleriniz bitecektir.

İlk olarak daireniz içerisindeki gaz girişlerinin kapalı olduğundan net bir şekilde emin olun. Buderus kombi kullandığınıza vakit konutunuz içerisinde gaz olduğundan da emin olmanız gerekir. Bu sebeple de gaz girişleri kesinlikle kontrol edilmelidir. Ocağınız doğalgaz ile çalışıyorsa ocağınızı çalıştırmayı deneyin.

Buderus kombinizin su basıncını kontrol edin. Buderus kombiler içerisinde ideal olan su basınç seviyesi 1 ile 2 bar aralığındadır. 1 barın altında olduğu vakit basınç düşük anlamına gelir. Doldurma musluğu yardımıyla 1,5 bar değerine gelecek bir şekilde su basmanız gerekmektedir.

Buderus Kombi Teknik Servisi

Buderus kombi arızaları konusunda servisi çağırmadan önce bireylerin yapması gereken uygulamalar ve işlemler bu şekildedir. Bu uygulamalar yapılmasına rağmen yine de herhangi bir sonuç alınmıyorsa bu işi kesinlikle uzman kişilere bırakmalısınız. Eğer sonuç aldıysanız ise başka herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.