Adana Buderus Kombi Servisi

Adana Buderus Kombi Servisi olarak müşterilerimize en hızlı ve kaliteli hizmeti sunmak için hizmetinizdeyiz.

Buderus Kombi Modelleri Nelerdir ?

Buderus Kombiler genellikle yarı yoğuşmalı model olan GB012 ile piyasada bulunmaktadır. GB012 model kombiler piyasada yoğuşmalı olarak satılmıştır. Aslında buderus gb012 modeli geçiş ürünü olup yarı yoğuşmalı bir kombidir. GB 012 model kombilerin genellikle yoğuşma eşanjörü bozulmaktadır. Adana Buderus Kombi Servisi olarak yoğuşma aparatı tamiri yapıp kombinin kurtarılmasını sağlamaktayız. Bu işlemden sonra bir daha yoğuşma eşanjörü ile ilgili bir sıkıntınız olmayacaktır.

Adana Buderus Kombi Servisi, Adana da Buderus kombiler üzerine her türlü yedek parçayı bulabileceğiniz bir işletmedir.
Adana Buderus Kombi Servisi olarak bizlere her zaman 05077610105 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Adanada Buderus Kombi Yedek Parçalarını Bulabileceğiniz Tek Adresiz.

Hemen Aramak için Adana Buderus Kombi Servisine Dokunabilirsiniz.

Buderus Kombi Modelleri Nelerdir?

Buderus u042 Kombi Modeli Hermetik

Buderus Gb012 Yoğuşmalı Kombi

Buderus Gb 052 Yoğuşmalı Kombi Modeli

Buderus Gb 062 Yoğuşmalı Kombi Modeli

Buderus GB 072 Kombi Modeli

Buderus GB022 Kombi Modeli Plastik kasa yoğuşmalı

Buderus GB022i Yeni Teknoloji Yoğuşmalı Kombi Modeli

Buderus marka ve modeli belirtilen kombilerin bazı kronik sorunları olabilmektedir.

Buderus U042 Kombi Sorunları Nelerdir ?

Buderus U042 Kombilerin genellikle Ana Kart sorunları yaşanmaktadır. Kullanım süresi yaklaşık olarak on sene olmuştur ve ara ara arıza çıkarması gayet normal bir durumdur. Ana kartlar bütün kombilerde olduğu gibi Buderus U042 modeli içinde arıza yapabilir. Yenisi ile değişim yapılması veya tamir edilecek durumda ise tamir edilmesi muhtemeldir. Biz daha çok servis sonucu tamir yada değişim olup olmamasına karar vermekteyiz. Ana kart bozulmasının asıl sebebi nedir? Bu sorunun temelinden çözülmesi daha iyi olacaktır. Ana kart arızası yanında başka bir sorunda olabilir. Mesela sirkülasyon pompası da arızalı veya fan gibi aşırı akım çeken malzemenin bozulması sonucu ana kart arızalanmış olabilmektedir.

Buderus GB012 Kombi Arızaları Nelerdir?

Buderus GB012 kombi de en çok karşılaşılan sorun su basıncının sabit durmaması ve genellikle düşmesidir. Yani su basıncı bir iki gün içesirinde veya daha kısa bir sürede sıfıra yakın bir değere gelmesidir. Burada bakılacak olan yoğuşma arızası olabilir. Servis sonrasında asıl arızanın ne olduğu ortaya çıkacak ve kesin arıza tespiti yapılabilecektir.

Buderus Kombi Sıcak Su Arızası Nedir ?

Buderus kombiniz petekleri ısıtıyor eviniz ısınıyor fakat randımanlı bir sıcak su kullanamıyor iseniz yapmanız gereken öncelikle evinizde güneş enerjisi sistemi olup olmamasıdır. Eğer evinizde bulunan güneş enerji vanaları kapatılmamış ise sıcak su ile güneş enerjisinden gelen soğuk su karışacak ve yeterli derecede sıcak su kullanımı mümkün olmayacaktır.

Adana Buderus Kombi Servisi

Buderus Kombi Servisi Olarak Özel Hizmet Vermekteyiz.