Kategoriler
Diğer

Adana Doğalgaz Kaçak Servisi

Adana Gaz Kaçağı Tamiri

Adana gaz kaçağı servisi olarak, bizler sizlerin güvenliğini sağlamak amacıyla, siz ler iletişim kurduğunuz taktirde, derhal evinizdeki gaz kaçağı olan noktaları, belirleyip duruma müdahale ediyoruz. Gaz kaçağı ciddi tehlike arz eden bir durumdur. Sizler, evinizde gaz kaçağı olduğundan şüphelendiğiniz taktirde, zaman kaybetmeden, bizlerle iletişime geçip, durumu, bize bildirebilirsiniz. Adana gaz kaçağı servisi olarak, bizler duruma derhal müdahale ediyoruz.

Servisimiz, Adana ve çevre civarı tüm illere hizmet etmektedir. Güvenliğiniz için, bize sonuna kadar güvenebilirsiniz. On yıllık bir tecrübe ile servis ekibimiz, her zaman sizlerin yanında ve güvenliğiniz için hizmetinizdedir. Gaz kaçağı gibi hassas ve tehlikeli bir durumda, kesinlikle ekibimize güvenebilirsiniz. Ekibimiz, sizi bekletmeden sorununuza çözüm üretir.

Gaz kaçağı nedir?

Gaz kaçağı, gazın saklandığı alandan, gazı taşıyan borulardan veya evdeki gazın kullanımı için yapılan tesisattan sızılan gaza, gaz kaçağı denilir. Öncelikle günümüzde, evde kullanılan gaz çeşitleri üçe ayrılır. Bunlar, doğal gaz, propan gaz ve LPG gazi olarak değerlendirilir. Gazların her çeşidi doğru kullanıldığında çok faydalar sağlar. Fakat yanlış kullanıldığında, veya kullanım esnasında dikkat edilmediğinde, çok büyük tehlikelere yol açabilir.

Gaz kaçağına yol açan nedenler, ihmalkarlık, yanlış, kullanım ve dikkatsizlik olarak sıralanabilir. Gaz kaçağı oluştuğu takdirde, büyük tehlikeler oluşur. Gaz kaçağı, ev içi ve dışındaki gaz borularından sızıyorsa veya evdeki doğal gaz tesisatından oluşan arızalardan kaynaklıysa, sızın gaz kaçağı için, ilgili servisi arayıp tamir ettirmeniz gerekir. Bunu yine en kolay şekilde, Adana gaz kaçağı servisimiz belirleyebilir ve sorunun kaynağını belirledikten sonra, gaz kaçağını tamir edip, güvenli bir gaz kullanımını sizlere sağlar.

Gaz kaçağı nasıl anlaşılır ve çözümleri nelerdir?

Gaz kaçağı oluştuğunda, bunu anlamanın en basit yolu, ilk olarak gaz kokusudur. Siz gazı kapattığınız halde, gaz kokusu gelmeye devam ediyorsa, muhtemelen evde gaz kaçağı vardır. Evde gaz kokusu geliyorsa, muhtemelen evdeki gaz tesisatından, bir sızıntı oluşmuştur. İkinci olarak evde gaz kokusu gelmiyorsa evin dışındaki döşenen gaz borularından bir sızıntı söz konusu olabilir.

Bu durumda ise gaz kaçağı olduğunda, durum doğal gaz faturalarınıza yansır, gazı az kullandığınız halde doğal gaz faturanız şişkin gelir. Her tür ihtimalde evinizde, gaz kaçağı olduğuna dair şüpheleriniz var ise beklemeden, Çukurova doğal gaz kaçak tamiri servisimizi, arayıp durumu bize bildirebilirsiniz. Bizler evinize gelip durumu belirleyip, değerlendirip gaz kaçağı olması halinde, sizlerin güvenliğini sağlayarak, gerekli çalışmaları yaparak, bu sorununuzu güvenli bir şekilde çözümlüyoruz.

Adana gaz kaçağı servisi gelmeden önce, evde veya iş yerinizde bir gaz kaçağı olması durumunda almanız gereken bazı tedbirler var. Servisimiz gelene kadar bu önlemleri aldığınız taktirde, gaz kaçağı bir tehlike arz etmez. Yapmanız gerekler.

· Doğal gaz vanasını kapatmak.

· Evdeki kapıları ve pencereleri açarak, içerinin hava almasını sağlamak.

· Hiçbir şekilde evde elektrikli alet lamba çalıştırmamak, sorun hal olana kadar.

· Çakmak ya da ateş yakmamak.