Kategoriler
Ocak

Adana Fırınlı Ocak Doğalgaz Dönüşümü

Adana fırınlı Ocak doğalgaz dönüşümü ve teknik servisi

Adana Fırınlı Ocak Doğalgaz Dönüşümü

Adana fırınlı ocak doğalgaz dönüşümü firması olarak evlerinizde ya da iş yerlerinizde bulunan ocaklarınızın doğalgaz dönüşümünü yapmaktayız. Doğal gaz dönüşümü için gereken işlemler tecrübeli personelimiz sayesinde çok kısa sürede yapılır. Bunun yanında  ocakların kullanım talimatına göre kullanılması da gerekir. Çünkü hatalı kullanımlar sonucunda bu tür cihazlar arıza yapmaktadır. 

Firmamızın İlgi Alanları 

Firmamız sadece ocak tamiri değil bununla birlikte gazla çalışan diğer cihazlarınızın ve de fırın ile kombilerinizin tamirini de yapar. Kombi tamiri ve bakımı yanında petek temizliği de firmamızca yapılmaktadır. 

Ev tipi ocaklar, sanayi tipi ocaklar, endüstriyel ocaklar, endüstriyel fırınlar, sanayi tipi elektrikli fırınlar, ankastre ocaklar, ankastre fırınlar, ev tipi tam boy ocaklı fırınlar ve ankastre davlumbazlar ilgi alanımıza girmektedir. 

Dönüşüm Gerektiren Durumlar 

Ev tipi ocaklar Adana fırınlı ocak doğal gaz dönüşümü firmamızda en çok karşımıza çıkan bir üründür. Ocaklar bazen lpg’den doğalgaza dönüştüğü gibi bazen de doğalgazdan lpg’ye dönüştürülmektedir. Genellikle kirada yaşayan insanlar ya da iş yeri değişikliği yapanlar tarafından muhitin durumuna göre ihtiyaç ta değişim göstermektedir. Doğal gaz tesisatı olan bir yere taşınan kimseler doğal gaza dönüşüm yaptırdığı gibi aksi durumlar da lpg (Likit Petro Gaz) dönüşümü yapılmaktadır.  

Ocak Arızaları 

Doğal gaz dönüşümü haricinde ocakların belli başlı bir kaç arızası da bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi gaz kaçağıdır. İkincisi ise çakmaklık arızasıdır. Diğeri ise ocak vanasında oluşan arızalardır. Bu bir kaç arıza dediğimiz arızalar basit gibi görünse de tamiri oldukça zor arızalardır. Bundan dolayı da ocak arızaları bazen çok uzun zaman boyu uğraş gerektirmektedir. Genellikle ucuz ocaklar daha çok arıza yapar ve değişmesi bu durumda daha mantıklıdır. Ancak belli markadaki kaliteli ocakların tamiri yapılarak ekonomiye kazandırılması önem arz eder. Ayrıca değişmesi gereken parçaların fiyatlarındaki pahalılık da bunu müşteriye yansıtacağımızdan dolayı bizleri zor duruma sokmaktadır. Bunun sonucunda ise bizim gibi tamir işiyle uğraşan firmalar bundan uzak durmaktadır. 

Sonuç olarak Adana fırınlı ocak doğalgaz dönüşümü firması olarak  şunu söyleyebiliriz ki firmamız tecrübeli ve her zaman güler yüzlü personeli ile sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda her daim çağrılarınızı beklemektedir. Bizleri dilediğiniz zaman çağrı merkezi numaralarımızdan arayabilir ve her zaman sizlere sunacağımız kaliteli hizmetlerden faydalanabilirsiniz.