Kategoriler
Diğer

Adana Görkem Endüstriyel Mutfak Yetkili Servisi

Adana Görkem Endüstriyel Mutfak Yetkili ve Etkili Servisidir

Adana Görkem Servisi

Adana Görkem Servisi, Adana’da kendini kanıtlamış bir servis firmasıdır. Adana Kombi Fırın ve Ocak Servisligi adına aklınıza gelebilecek tüm markalara hizmet sunan bir firmayız. Bunun yanında bu cihazların sanatı tipi olanlarının da tamir bakım ve de montajını servisimiz tecrübeli elemanları ile yapmaya devam etmektedir. Sizler hiç kuşku duymadan bizlere gelebilir ve istediğiniz şekilde arıza bildiriminde bulunabilirsiniz. Adana Kombi Servisi firmamız en kısa sürede sizlere dönüş sağlayacak ve sorununuzu da kısa bir süre içinde çözecektir. Yıllardır hizmet sunduğumuz bölge halkı da bizi yakından tanımakta ve bu sayede sizlere referans konusunda da yardımcı olabiliriz.

Adana Güvenli Ocak Servisi

Adana Görkem Servisi, sizlerinevlerindeya da iş yerlerindebulunmaktaolan fırın, ocak ya da kombi gibi ısı enerjisi veren tüm cihazlarınızın tamirini , montajını, bakımı ve de aynı zaman Adana Görkem Kombi Yedek Parça Satışı hizmeti sunmaktadır. Bunun yanında  Adana Ocak ve Fırın Yedek Parça satış merkezi olarak ta Adana bölgesinde sayılı firmalardan olduğumuzu söyleyebiliriz. Tüm bu hizmetleri sunarken de sizlere güvenli hizmet nasıl sunulur bunu göstermekteyiz.

Değişimini yaptığımız parçaya ne marka olursa olsun 1 yıl boyunca garanti veriyoruz. Başka firmalar gibi iki yıl garanti deyip te sizleri aldatma yoluna asla gitmeyiz. Çünkü bazı firmalar maalesef bu yolları tercih etmektedir. Bu tür firmalardan uzak durmanız konusunda sizleri de uyarmak isteriz.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çalışma

Adana Görkem Servisi firmamız, sizlerin memnuniyetini sağlama aşamasında her türlü imkanı sizlere sunmaktadır. Gerektiğinde cihazlarınız evinizden hiç çıkarılmadan da tamir edilip sizlere teslim edilebilmektedir. Bu sayede sizlerin değerli zamanları da kaybolmamış olacaktır. Müşterilerimizi memnun etmek bizler için onur verici bir durumdur ve bunun için de gereken tüm imkânlarımızı kullanmaya hazır bir şekilde hareket ederiz. Adana Görkem Servisi olarak bizleri aradığınızda en kısa süre içinde bir servis aracımızı sizlere yönlendirir ve en azından bir keşif işlemi yapıp arızayı teslim ederiz. Zaten arızayı tespit ettikten sonra gerisi kolaydır ve bunu da kısa bir süre içerisinde yapıp sorununuzu kısa sürede çözmeyi amaçlarız.

Bizlere alt bölümde yazmış olduğumuz bilgilerden rahatlıkla ulaşabilir ve sorunlarınızı bizlere aktarabilirsiniz. Bunun yanında memnun olamadığınız durumlar var ise bunları da bildirmenizi önemle rica ederiz.

Mahfesığmaz Mah. 79053 sk. Demir Apt Altı, 01100

Çukurova/Adana

(0322) 432 33 80

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.