Kategoriler
Diğer

Adana Karacasan Servisi

Adana Karacasan marka ürünlerin servisliği

Adana Karacasan Servisi

Adana Karacasan Servisi, her daim müşterisinin çıkarları doğrultusunda hareket eden ve bunun için de verdiği tüm hizmetlerde teknolojinin son imkanlarını kullanmaktan geri kalmayan bir firmadır. Adana Karacasan Servisi olarak bunu kendimize ilke edindik ve de bu doğrultuda hareket etmekteyiz. Sizlerin ısıtma ile ilgili tüm cihazlarınızın tamir, bakım ve de montaj hizmetlerini en sağlam işçilikle sizlere sunmaya devam ediyoruz. Bunlar başlıca ; kombi, fırın ve ocak olmak üzere bunların endüstriyel alanda kullanılan türlerinde de yine aynı hizmetleri sizlere sunmaktayız. 

Hızlı Servis Hizmeti 

Adana Karacasan Kombi Servisi olarak siz değerli müşterilerimize memnuniyet aşamasında hizmetleri en doğru şekilde sunmaya hazırız. Yeter ki siz bize güvenin ve bizlerden hizmet almak istediğinizi belirtin geri kalan kısmını bizlere bırakın. Adana Karacasan Servisi, sizler için elinden gelenin fazlasını yapmaya hazırdır. Bünyemizde bulunan servis araçlarımız sayıca yeterli derecede ve buna bağlı olarak birçok müşteriye ulaşma imkânına sahibiz. Bize ulaştığınızda size en yakın servis aracımızı yönlendirir ve kısa sürede sizlere ulaşırız. Bu sayede sizler de bu sıkıntılı durumdan bir an önce kurulur ve hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. 

Orijinal Yedek Parça Temini 

Adana Karacasan Servisi, cihazlarınızın yedek parça değişimini gerektiğinde orijinal parçası ile yapar. Bu durumda sizler de cihazlarınızı eski performansı ile kullanmaya devam edebilirsiniz. Adana Karacasan Yedek Parça Satışı alanında oldukça güzel işlere de imza atmaktadır. Bununla birlikte yedek parça temini konusunda da hiç bir şekilde bağlantılı olduğumuz diğer firmalar sayesinde sıkıntı yaşamadığımızı da belirtmek isteriz. 

Garantili Servis Hizmeti 

Adana Karacasan Servisi olarak aynı zamanda değişimini yaptığımız parçaya 1 yıl boyunca da garanti sözü veriyoruz. Sadece parça  değişimde değil sizin cihazınıza yaptığımız işlem ne olursa olsun yine aynı yerden arıza yapması koşulu ile 1 yıl boyunca ücretsiz servis hizmeti sunuyoruz. Görüldüğü gibi Adana Karacasan Garantili Servis firmamız sayesinde güvenle cihazlarınızı bizlere emanet edebilir ve gönlünüz rahat bir şekilde hareket edebilirsiniz. 

Aşağıda bulunan adres ve telefon bilgilerinden de bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Adana Karacasan Servisi olarak her zaman sizleri firmamıza bekleriz. Sizin memnuniyetiniz bizim memnuniyetimizdir. 

Mahfesığmaz Mah. 79053 sk. Demir Apt Altı, 01100 

Çukurova/Adana

(0322) 432 33 80 https://g.co/kgs/Nvnemi