Kategoriler
Kombi

Adana Kombi Yedek Parça Satış Merkezi

Adana Kombi Yedek Parça Satışı

Adana Kombi Yedek Parça Satış Merkezi

Doğalgaz, artıkhayatımızın bir parçası olmuş ve ekonomik oluşu ile de tercih edilen bir enerji kaynağı haline gelmiştir. Buna bağlı olarak kombi kullanımı da her geçen gün artış göstermektedir. Kombilerin ise elektrikle çalışan bir cihaz olduğunu düşünürsek doğal olarak arıza yapması ihtimali yüksektir. Bu arızalar sık sık olmasa dahi zamanla kombinin de uzun süreli çalışmasına bağlı olarak artacaktır.

Bizler de Adana kombi yedek parça satış merkezi olarak sizlerin kombilerine ait yedek parçaların teminini sağlamaktayız. Tabii ki bunun yanında yine servis hizmetimiz de devam etmektedir.

Orijinal Yedek Parça Satışı

Adana kombi yedek parça satış merkezi firmamız, tüm çalışanları ile beraber büyük bir özveri ile hareket eder. İşinin bilincinde ve tam anlamıyla ifade etmek gerekirse “işinin hakkını veren” çalışmalar yürütür.

Kombilerde parça arızaları cihazın zamanla çalışıp yıpranmasına bağlı olarak gerçekleşir. Bu durumda arıza tespiti yapılması ve değişmesi gereken parçanın bulunması gerekir. İşini dürüstlük çerçevesi içerisinde yürütmeye çalışan ekip arkadaşlarımız arızayı da en kısa sürede tespit etmeyi amaçlamaktadır.

Bunun yanında tabii ki bir cihazın değişmesi gereken parçasının orijinal olması oldukça önemlidir. Ancak fiyat bakımından daha uygun olan” yan ürün” dediğimiz yedek parçaları biz de sizlere tavsiye etmiyor ve kombilerinizin arıza yapan parçalarını orijinal parçası ile değiştiriyoruz. 

Yerinde Müdahale

Adana kombi yedek parça satış merkezi,  çalışma ilkesi olarak hedeflerini oldukça ileri düzeylerde tutar. Tabii ki müşteri memnuniyeti bu hedeflerin başında gelir. Müşteri memnuniyeti doğrultusunda her daim müşterimizin isteklerini göz ardı etmeden hareket ederiz.

Bizi arayan ve arıza bildirimi yapan bir müşterimize en kısa zamanda ulaşır ve sorunun çözümü için gereken neyse bunu bir an önce çözmek için elimizden geleni fazlasıyla yapmaya çalışırız. Arıza yapan kombiyi orada açar ve eğer yerinde yapılabilecek bir şey varsa hiç bir şekilde vakit kaybetmemeden orunu orada çözmeye çalışırız.

Kombi arızaları uzun süreli çalışma ve bakımsızlık nedeni ile gerçekleşmektedir. Bundan dolayı da kombilerinize gereken bakımı yılda en az iki kez yaptırmanızı önermekteyiz. Bunun yanında yine petekler de mümkün mertebe sık bir şekilde bakımdan geçirilmelidir. Bir de kullanıcıdan kaynaklı olan hatalar da en aza indirildiği sürece kombinizi uzun bir süre sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.