Kategoriler
Çay Kazanı

Adana Rezistans Satışi

Adana’da her türlü resizdans bulabilirsiniz. Çay kazanı semaver yedek parça termostat rezistans lamba semaver yedek malzemeciniz

Adana Rezistans Satışı

Adana Servisini Hemen Arayın

Adana Rezistans Satışı firması olarak fırınlarınızın en önemli parçalarından biri olan rezistans parçasının değişimini yapıyoruz. Bu anlamda fırınlarınızı dilediğiniz her arıza durumunda bizlere emanet edebilirsiniz. Çünkü biz yıllardır Adana ve çevre illerinde siz değerli müşterilerimizin fırın, kombi ve ocak türündeki cihazlarınızın tamirini ve aynı zamanda kombilerinizin de bakımını yapmaktayız.

Her Türlü Yedek Parça Temini  

Evde kullandığımız tüm elektronik cihazlar zamanla yıpranmakta ve buna bağlı olarak ta arıza yapmaktadır. Adana Kombi Servisi firması olarak bizler de sizlerin bu cihazlarınızın tamirini yapmakta ve bu anlamda sizlere hizmet götürmekteyiz. Bununla birlikte sadece rezistans değil, kombi ve ocaklarınızın her türlü yedek parçası firmamızda mevcut bulunmaktadır. Adana Kombi Yedek Parça Satış Merkezi olarak  sizler için yürüttüğümüz bu hizmetimizde yedek parça elimizde bulunmasa dahi her türlü temin etme şansına da sahip olduğumuzu belirtmek isteriz. Bundan dolayı da gönlünüz rahat bir şekilde cihazlarınızı bizlere emanet edebilirsiniz. 

Yerinde Servis Hizmeti 

Adana Rezistans Satışı firması olarak tek amacımız siz değerli müşterilerimizin takdirini kazanmaktan başka bir şey değildir. Bunu da tabii ki sizlere özenle sunduğumuz hizmetimizle yapmak istiyoruz. Sizlere sunacağımız kaliteli hizmetler sonucunda cihazlarınız eski performanslarına kavuşacak ve sizler de güven için de olacaksınız. Bu konuda Adana Kombi Servisi firmamızdan kesinlikle emin olabilirsiniz.

Adana Servisini Hemen Arayın

Tüm bunların yanında arıza yapan cihazlarınızın, yerinde tamirat işlemini de gerçekleştirmekteyiz.  Adana Fırın Servisi olarak bunu yapmaya hem ekipman, hem de teknik personel olarak her zaman hazır vaziyette bulunmaktayız. Yerinde sunduğumuz hizmet, hem arızanın daha hızlı çözüme kavuşması ve bu sayede sizlerin de yaşam konforunu etkilememesi açısından önemlidir ancak eğer arıza yerinde giderilemeyecek kadar ağır ise bu durumda mecburen atölyemize götürüp burada tamirat gereken onarım işlemini yapmaktayız. Ve  de atölyemizde tamir işlemi yapılan her cihaz yeterince deneme ve testlerden geçirilmeden müşteriye teslim edilmemektedir. Sadece Adana merkezde değil tüm çevre ilçesinde de servis hizmetimiz mevcut bulunmaktadır. Bunun yanında Adana Kombi Tamiri Servisi olarak  gerektiğinde sanayi tip gibi büyük cihazların arızası için yine il dışı servisimiz de bulunmaktadır. Bizim farkımız her zaman müşterimizin yanında olmamızdır. Arızayı yaptıktan sonra bitti gitti tabiri bizim prensiplerimize aykırıdır.  Bizlere her zaman aşağıda yazılı olan adres ve telefon numarasından ulaşma şansına sahipsiniz. Adana Rezistans Satışı firmamız her zaman buna hazır bir şekilde beklemektedir. Ayrıca web sitemizde de yine hizmetlerimiz ve iletişim bilgilerimiz bulunmaktadır. 

Mahfesığmaz Mah. 79053 sk. Demir Apt Altı, 01100 

Çukurova/Adana

(0322) 432 33 80 https://g.co/kgs/Nvnemi

Adana Servisini Hemen Arayın