Kategoriler
Fırın

Adana Ukinox Servisi

Adana Ukinox Özel Servisi Yedek Parça Bakım Onarım Hizmeti

Adana Ukinox Fırın Servisi

Adana Ukinox Fırın Servisi olarak en yerinde ve sağlam işçilikle hizmetlerinde son sürat devam ediyoruz. Bununla birlikte müşteri memnuniyetine de önem veren bir firmayız. Adana ve çevre ilçeler de dahil olma üzere gerektiğinde farklı illere de hizmet götüren bir firmayız.

Adana Fırın Tamir ve Montaj

Adana Ukinox Fırın Servisi firmamız, alanında uzman bir kadrodan oluşmakta ve işini de severek yapmaktadır. Müşteriye ilgi konusunda da hiç şüphe duymazsan bizlerden hizmet alabilirsiniz. Bu anlamda tüm personellerimiz gerektiği gibi eğitimlerden geçirilmiş ve aynı zamanda güncel bilgileri de takip etmektedir.

Kapsamlı Hizmet

Adana Fırın Servisi firması olarak ısıtma ile ilgili tüm cihazlarınıza servis hizmeti sunan bir firma olduğumuzu da belirtmek isteriz. Bu anlamda gerekli olan tüm donanım ve imkana da sahipsiz. Yani kendimizi en azından bu konuda yeterli görmekteyiz. Isıtma alanına giren fırın , ocak ve de kombi arıza tamiri, bakımı ve de montajı ile ilgilenen firmamız sizlere en her zaman iyi hizmeti götürmeyi amaçlar.

Adana’da Aradığınız Uzman Servis

Fırın servisliği hem kapsamlı aynı zamanda oldukça uzmanlık gerektiren bir hizmettir. Piyasada yüzlerce marka ve model bulunmakta ve buna bağlı olarak bunlara hakim olabilmek büyük emek ister. Bizler de Adana Ukinox Fırın Servisi olarak bu hizmeti yıllara dayan bir tecrübe ile yapmakta ve tüm markalara hizmet götürmeye ulaştırmaya çalışmaktayız.

Dürüstlük İlkesi

Adana Ukinox Fırın Servisi firmamız bölgede adından söz ettiren bir firma haline gelmiş ve bunu da oldukça dürüst ve samimi bir şekilde

müşteriye yaklaşımı sayesinde kazanmıştır. Müşterilerimize verdiğimiz güven sayesinde işlerimiz gün geçtikçe daha da üst seviyelere tırmanmaya başlamıştır. Zaten bizim amacımız da daha çok insan ulaşarak onların bu konudaki sıkıntılarına en uygun fiyat tarifesi ile çare bulmaktır. Arçelik, Altus, , Vestel, Bosch, Demirdöküm, Conti, Simfer, Termikel, Profilo, Arzum markaları ilk sıralarda olmak üzere aklınıza gelebilecek bir çok markanın tamir hizmetinde sizlere hizmet sunan bir firmayız. Tabii ki bunların yanında yani ısıtma alanına giren diğer tüm ürünler ile Adana’da Kombi ve Ocak Tamiri ile montaj ve bakımı da yapan bir firmayız.

Son olarak Adana Ukinox Fırın Servisi olarak şunu söyleyebiliriz ki sizlerin temel ihtiyacını yani yemeklerinizi pişirmeye yarayan fırınlarınız işin ehli olmayan kimseler tarafından heba olmasın diyoruz. Bundan dolayı da tek yapmanız gereken aşağıdaki iletişim numaramızdan bizlere ulaşmaktır.

Mahfesığmaz Mah. 79053 sk. Demir Apt Altı, 01100

Çukurova/Adana

(0322) 432 33 80