Kategoriler
Kombi

Çukurova AUER Kombi Servisi

Adana Çukurova Kombi AUER Servisi Yedek Parça Satışı

Çukurova Auer Kombi Servisi

Çukurova Auer Kombi Servisi, firmamız tarafından gerekli gördüğü şekilde sizlerin kombilerinize tamir, montaj ve bakım hizmeti verilmektedir. Rahatlıkla kombilerinizi bizlere emanet edebilir ve bize sonuna kadar güvenebilirsiniz. Sizleri hiç bir şekilde mağdur etmeyeceğimizin sözünü  Çukurova Auer Kombi Servisi olarak sizlere verebiliriz.

Kombi Tamiri Bakımı Ve Montaj

Çukurova Auer Kombi Servisi firmamız, siz değerli müşterileri için kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Kombi bakımı ve aynı zamanda petek temizliği firmamızda 300 tl gibi oldukça makul bir fiyatla sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Petek temizliğini ise kendi firmamıza ait özel bir solüsyon kullanarak yapıyoruz. Bu sayede tesisatınız içerisinde birikmiş olan ve tortularmış kirler temizlenmektedir. Bunun sonucunda ise kombinizin performansı artarak ısıtma performansı yüzdesi üst seviyelere çıkar. Sizler de böylelikle kışın sıcacık bir ortamda ailenizle daha güzel zamanlar geçirirsiniz. Kombi bakımı da yine firmamızca yapılmakta ve bu da rutin olarak yaptırmanız gereken bir bakımdır. Çünkü kir ve tozlar zamanla kombilerin içine girerek arizaya sebep olurlar. Bakımlar zamanında ve güzel bir şekilde yapılırsa ilerde daha büyük bir arızanın ortaya çıkmasının da önüne geçilmiş olacaktır.

Servis Araçları

Çukurova Auer Kombi Servisi araçları tam olarak servis hizmeti amaçlı dizayn edildiği için arızalara yerinde müdahale etme imkânımız da vardır. Tüm âlet ve teçhizatlar gerektiği gibi araçta bulunmakta ve bu sayede cihazlar arıza tespit edilip tamir edilebilmektedir. Bunun amacı ise zamandan kazanmaktır. Sonuç olarak zaman değerli bir kavramdır ve sizler de günlerce beklememiş olursunuz. Yalnız bir diğer husus ise yerinde tespit edilse dahi tamir imkânı zaman gerektiren arızalardır ki bunlar da atölyede denenip test edildikten sonra sizlere ancak o şekilde teslim edilecektir.

1 Yıl Garanti Sözü

Çukurova Auer Kombi Servisi

Çukurova Auer Kombi Servisi olarak evlerinizde ve iş yerlerinizde kullandığınız kombi, çay kazanı, semaver, su ısıtıcısı, şofben, ocak ve fırın gibi ısıtma sektörü dahilindeki tüm cihazlarınız servisimiz tarafından tamir edilebilmektedir.

Burada dikkatlerinizi çekmek istediğimiz diğer bir husus ise yaptığımız her ürüne bir yıl süreyle garanti vermemizdir. Garanti kapsamı süresi dahilinde eğer bizim yaptığımız yerden yine arıza yaparsa bu durumda firmamız sizden ücret talep etmeyecektir. Garanti kapsamına işçilik başta olmak üzere yedek parça değişiminde girmektedir.

Kombilerde Bulunan Parçalar

Pompa, Gaz Valfi, Ana Eşanjör, Sıcak Su Eşanjörü, Brülör, Üç Yollu Vana, Basınç Anahtarı, Akış Şalteri Üç Yollu Swich, Prosestat, Limit Termostat, İyonizasyon Elektrodu, Doldurma Musluğu, Çakmak, Genleşme Tankı parçaları kombilerde bulunmakta olan ve zamanla arıza yaptığında değişmesi gereken parçalardır. Aynı zamanda tüm bünyeden parçalar firmamız tarafından satış ta yapılmaktadır. Bundan dolayı parça temini konusunda da firmamız hiç bir sıkıntı yasamaz.

Mahfesığmaz Mah. 79053 sk. Demir Apt Altı, 01100

Çukurova/Adana

(0322) 432 33 80 https://g.co/kgs/Nvnemi