Kategoriler
Kombi

Çukurova Daikin Kombi Servisi

Çukurova Daikin Kombi Servisi ve Yedek Parça Satışı

Çukurova Daikin Kombi Servisi


Adana’nın tüm bölgelerinde hizmet veren firmamız Daikin kombiniz için uzman personelimizle bakım, servis, onarım, tamir ve yedek parça desteği sunmaktadır. Adana Servisim gelen talepleri titizlikle incelemekte, gelen talepleri ve soruları kısa sürede cevaplamakta ve sorunları profesyonelce çözümlemektedir. Teknik servis çalışanlarımız tüm çalışmalarını profesyonelce yapmakta ve kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet sunmaktadır.
Deneyimli Daikin Servisi teknik personellerimizin hizmetteki tek hedefi müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Daikin kombi servisi, Daikin servisi olarak müşteri memnuniyetini önemsemekteyiz ve kaliteli hizmetimiz ile elimizden gelenin en iyisini yapmak için çabalamaktayız.


Çukurova Daikin Kombi Servisi Hizmeti


Günümüzde zamanın kıymetinin hayli yüksek olması sebebiyle hizmetimizi en kısa sürede ve en kaliteli şekilde size sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. En kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sizlere ulaştırmayı prensip alarak müşterilerimizin memnuniyetini en önemli kazancımız olarak görüyoruz. Hizmet bedelimizi belirlerken ticari kazanç amacını temel
almayıp müşterilerimizin bütçesini de düşünüyoruz. Müşteri memnuniyetini prensip edinen firmamız daha iyi hizmet için uzman bölge ekibimizle yanınıza gelerek inceleme yapmaktadır. Cihazınızın onarımı evinizde mümkünse evinizde, mümkün değilse servis merkezimize alınarak uzman personelimiz tarafından en kısa sürede en kaliteli şekilde
onarım yapıldıktan sonra sizlere teslim edilmektedir.


Kombi Bakımları Neden Önemlidir;


Kombiler elektrik, su ve doğalgaz ile çalışmaktadır. Kombi kullanıcılarının can ve mal güvenliğini koruması için yılda en az bir kez kombilerinin bakımlarını yaptırmaları önemlidir.
Yılın her ayında kullanmanıza rağmen en çok kış aylarında ihtiyaç duyduğunuz kombilerinizin sizleri bilhassa soğuk kış günlerinde mağdur etmemesi için mutlaka bakımlarını yaptırmalısınız.
Kombi bakımlarınızı zamanında bir uzmana yaptırarak kombinizin en yüksek verimle çalışmasını sağlayabilirsiniz.


Kombi Bakımının Avantajları
Kombi bakımları makinenizi daha uzun yıllar verimli olarak kullanmanızı sağlar. Bu bakımlar sayesinde sıcacık yuvanızda huzurlu ve sorunsuz bir kış geçirebilirsiniz. Bu bakımların yararını elektrik faturasına olumlu şekilde yansımasında görebilir ve bakımlar sayesinde olağan arızaları ve arıza masraflarını minimalize edebilirsiniz. Ayrıca bu bakımların yararını doğalgaz faturanıza olumlu yansıması ile de görebilirsiniz.
Daikin servisi olarak tüm hizmetlerimizde profesyonelce hizmet sunmakta, güvenilir ve çevreye duyarlı hizmet sunma, çağdaşlık, müşteri odaklı olma, sürekli kendini geliştirme, müşteri ve çalışan haklarına riayet etme prensipleri ile hareket etmekteyiz. Gün geçtikçe
organizasyonumuzu güçlendirmekte ve çağın gereklerine uygun hizmet anlayışı ile hizmet etmekteyiz.
Daikin teknik servisi çözüm merkezimize telefon aracılığı ile 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Güleryüzlü ve müşteri taleplerini önemseyen ve müşterilerimize değer veren müşteri temsilcilerimiz sorularınıza en kısa sürede cevap vermektedir.


Daikin Kombi Arıza Kodları


LP Arıza Kodu : Düşük su basıncı kodu
HL Arıza Kodu : Limit Termostat devrede kodu
AF Arıza Kodu : Prosestatın devrede olmaması kodu
Hb Arıza Kodu : CH dönüş NTC hatası olması kodu
db Arıza Kodu : Kullanım suyu NTC hatası kodu
bC Arıza Kodu: Ateşleme hatası veya brülör kontrol hatası kodu
G1 Arıza Kodu : Gaz valfi modülasyon hatası kodu