Kategoriler
Kombi

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Adana tüm marka ve model kombi bakımı şofben tamiri yedek parça ve teknik destek danışmanlık hizmetleriyle hizmetinizdeyiz.

Adana Servisini Hemen Arayın

Adana Kombi Servisi olarak Kombilerinizin daha uzun süre sürdürülebilir olarak çalıştırılması ve ihtiyaç zamanı kombi arızalarınızı en aza indirmek amacıyla kombi bakımını yaptırmanız sizin yararınıza olacaktır. Kombi servisi yani kombi tamiri veya bir başka deyişle kombi bakım onarım hizmeti veren teknik destek birimi olarak kombilerinizi yılda bir defa gözden geçirilmesini tavsiye ediyoruz.

Kombi Bakımı Neden Önemlidir?

Kombi bakımı kombinizin sürekli olarak çalışabilir kalması ve olası arızaların önceden tespit edilmesi ve kombinizin ömrünün uzatılması amacıyla gerekli bir işlemdir. Kombilerde en sık karşılaşılan bakımı yapılmamış ve sürekli çalışmış olan kombilerin daha fazla gaz tüketimi ve verim düşmesi sorunudur. Bununla beraber sirkülasyon pompası arızası , yanma odası çürümeleri ve sıcak su ile yani şofben kısmı ile ısıtıcı kalorifer kısmının karışması olarak suyun birbirine karışmasıdır.

Kombilerinizin yıllık bakımını tavsiye ederken sizlerin daha uzun kombi kullanımı ve kışın en soğuk havalarda ısıtıcı cihazınız olan kombinizin bakımsızlık nedeniyle bir arıza vermesinin önüne geçmek en birinci vazifemizdir.

Kombi bakımında en önemli husus sürekli çalışan ve yük altında bulunan pahalı parça ve kombi elemanlarının bakımının sağlanıp ömrünün uzatılması ve uzun vadede bir arızaya yol açmayıp sürdürülebilirliğinin sağlanmasıdır.

Bizlerle iletişime geçmek için her zaman 0507 7610105 numaralı telefondan arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Adana Servisini Hemen Arayın