Kombi Parçaları Nelerdir ?

Adana Kombi Tamiri Servisi olarak her zaman değerli müşterilerimizin yanında olup bilgimizi paylaştıkça çoğalır düşüncesi ile sizlere arz ediyoruz.

Kombi Parçaları veya elemanları olarak geniş bir şekilde ele alacak olursak, Adana Kombi Tamiri Servisi tek tek açıklamaktan gurur duyar.

İlk ve en önemli parçamız Kombi Fanı dır.

Kombi Fanı Kombi içerisinde yanan gazın dışarı çıkmasını sağlar. Ev içerisinde güvenle kullanılması bu fan sayesindedir. Eğer fanınız da veya kombinizin çalışma esnasında garip, olağan üstü, olağan olmayan farklı bir ses duymanız sonucunda zaman kaybetmeden Adana Kombi Tamiri Servisini hızlı bir şekilde aramanız sizlerin ve kombilerinizin sağlığı açısından çok önemlidir.
Adana Kombi Tamiri Bakım Servisi olarak Kombi Fan Arızalarına çok önem veriyoruz. Çünkü Fan kombilerin güvenlik elemanı olup , kombinizde yanma sonucu açığa çıkan gazın dışarı atılamaması durumunda önemli ve ciddi zararlar meydana gelebilir. Adana Kombi tamiri olarak en kısa sürede bize ulaşınız.

Kombilerimiz de bir diğer eleman ise Pompa dır. Pompa nın görevi nedir ? Pompanın görevi kombi içerisinde bulunan suyun pompalanmasını sağlamak, petekler arasında suyun dolaştırılmasını gerçekleştirmek , kombiler sıcak su konumunda çalıştırılırken yani Şofben olarak kullanılırken suyun kombi içerisinde dolaşmasını sağlayarak şebeke suyunun ısınmasına yardımcı olur.Adana Kombi Tamiri servisi olarak pompanızın çalışmaması durumunda veya daha başka bir sorun ile karşılaşmanızda her zaman yanınızdayız.

Kombi Bacası: Kombi bacası , kombi içerisinde yanan gazın dışarıya çıkmasına olanak sağlayan ve kombi içerisinde yanan gazın yanması için ihtiyaç duyulan havanın, oksijenin kombi içerisine alınmasına imkan sağlayan bir parçadır. Kombi bacalarının içerisinde pislik veya istenmeyen yabancı madde bulunması, kuş, toz, kum, çakıl ve diğer yabancı cisimlerin varlığında kombiniz istenen optimum yanışı sağlayamaz. Bundan dolayı fazla gaz tüketebilir. Veya yanan gazın dışarı çıkması zorlaşır ve tehlikeli durumlar meydana gelebilir. Bu gibi hususlardan dolayı Adana Kombi Tamiri olarak düzenli Kombi Bakımlarınızın yapılmasını tavsiye ediyoruz.

Adana Kombi Tamiri Bakım Servisi sizlerin her zaman yanınızdadır. Telefon ile bilgi alabilir ve yapılması gerekenler hususunda bizlere danışabilirsiniz.

Bizleri HEMEN ARAYIN