Kategoriler
Kombi

Adana Warmhaus Kombi Servisi

Adana Warmhaus kombi teknik servisi ve yedek parça satışı

Adana Warmhaus Kombi Teknik Servisi

Adana Warmhaus kombi teknik servisi olarak sizlere kış ortamlarında konforlu bir yasam sunmayı amaçlıyoruz. Warmhaus marka kombinizin teknik servisi olarak sizlere bu konuda gereken hizmeti en iyi şekilde sunmaktayız. Kombiler uzun süreli çalışma sonrasında arızaya maruz kalabilmektedir. Özellikle de bakımı yapılmayan kombiler buna daha çok müsaittir. Bunun için de gerekli olan bakımlarını rutin olarak yatırmanızda fayda görmekteyiz.

Bizler kombi teknik servisi olarak sizlerin her zaman yanınızda olmaktan mutluluk duyarız. Zaten Warmhaus marka kombiler yoğuşmalı kombi sınıfına girmekte ve de oldukça performansı yüksektir. Kış boyunca sizlere kolay kolay ariza çıkarmazlar. Ancak sonuçta elektronik bir cihazdır ve elektriğin bir anda yüksek voltajda gelmesi dahi arıza vermesine neden olabilir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için de regülatör kullanmanızda fayda görüyoruz. Çünkü regülatörler, elektriğin yüksek geldiği durumlarda her hangi bir cihazın zarar görmesini önlemektedir.

Güvenli Teknik Servis

Adana Warmhaus teknik servisi firması olarak uzun bir süredir bölge halkına hizmet veriyoruz. Bunun yanında diğer marka kombiler için de bizlere ulaşabilirsiniz. Kombi tamiri ve bakımı bizim işimiz ve bunu da sizlere hizmet olarak götürmekten mutluluk duymaktayız. Tecrübeli ve özveri ile çalışan personellerimiz sizlere en kaliteli hizmeti verir. Kombilerinizin her türlü tamir, bakım ve montajını teknik servisimizin en kaliteli şekilde sunduğu hizmetleri ile sizler de alabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Kombi servisimiz, Adana Warmhaus kombi teknik servisi adında sizlere hizmetin en iyisini götürmeyi amaçlar. Bunu da gerek tecrübeli  personel yapısı, gerekse de teknolojinin en son imkanlarını kullanarak yapar.

Bizi arayan ve yardım talep eden her müşterimizin çağrısına en kısa sürede geri dönüş yapmaya çalışırız.

Bunun yanında tamirini yaptığımız tüm kombi ürünleri 1 sene boyunca garantimiz altına alırız.

Yedek parça değişiminde de yine aynı politikayı izliyoruz. Yani kombinizin arızalı olan yedek parçasını değiştiriyor ve 1 sene içinde kaç sefer  arıza yaparsa yapsın yine değişimini sağlıyoruz.

Çağrıyı aldığımızda müşterimizin belirttiği adrese kısa bir süre içinde ulaşıyor ve sorununu en ivedi bir şekilde halletmeye çalışıyoruz. Kombi arızasını eğer mümkünse yerinde tamir edip, müşterilerimizi hiç bir şekilde mağdur duruma sokmuyoruz.

Sizler de hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz sadece bir telefon kadar uzağınızda olduğumuzu belirtmek isteriz.